APIE MUS

Hebei Xinoutai Mokymo įranga Manufacturing Co, Ltd yra įsikūrusi Yanshan County, Cangzhou City, Hebei province. Tai įmonė užsiima laiminga gimnastika įranga, jaunimo fitneso įranga, ikimokyklinio ugdymo programinė įranga, jaunimo plėtros mokymo įranga, vaikų krepšinio lentynos, imtynių kilimėliai, dziudo kilimėliai, Ir kitų profesionalių bendrovių R & D, gamyba ir pardavimas produktų, kurie visi atitinka reikalavimus ir normas nacionalinio fizinio lavinimo programa. Departamentas bendrovės: Valstybės skyrius Kinijos Žaislai ir kūdikių produktai asociacijos narys Vienetas Kinijos sporto prekių federacija narys skyrius Kinijos švietimo įrangos pramonės asociacija Bendrovė praėjo: ISO9001 tarptautinės kokybės valdymo sistemos sertifikavimo ISO14001 aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikavimo ISO45001 profesinės sveikatos valdymo sistemos sertifikavimas Produktas praėjo: Sertifikuoti Nacionalinės sporto prekių kokybės priežiūra ir inspekcijos centras ROSH sertifikavimo CE sertifikavimo SGS sertifikavimo Mūsų įmonė instruktoriai ir treneriai, kurie užsiima gimnastika už gimnastika daugelį metų, kaip moksliniai tyrimai, plėtra gimnastika, treniruokliai, ankstyvojo ugdymo programinė įranga, ir kartu su daug socialinės praktikos plėtoti profesinio mokymo kursus. Siekiant pasiekti pilną racionalizuotų programų įdomus mokymo, mokymo, mokymo ir konkurencijos. Kalbant apie žaliavų pasirinkimą, produktas turi kelis atrankos ir atrankos lygius. Vidinis bakas yra pagamintas iš poliuretano kempinė, EVA, XPE medžiaga, ir išorinis pagalvėlė danga yra pagamintas iš polivinilchlorido tinklelio audinio. Jo veikimas pasižymi šilumos išsaugojimo, šilumos izoliacijos, garso sugėrimo, smūgio absorbcijos, antipireno, geros ventiliacijos, odos neblukimo, ir kt. savybėmis. Praėjo ROHS, EN-71-3 (ftalatas), REACH ir kiti Europos ir Amerikos tarptautiniai sertifikavimo standartai. Žalia ir ekologiška, ji nesukels alerginių sužalojimų, tokių kaip bėrimas, kai jis liečiasi su žmogaus oda. Įvesti CNC didelės spartos skaitmeninio pjovimo ir pjovimo sistemą, kad būtų realizuoti daugiasluoksnį trimatį pjovimą. Siuvimo mašina priima kompiuterių plokščią automobilių sistemą, CNC modelio mašiną, kompiuterių siuvinėjimo mašiną ir aukštųjų technologijų pažangios įrangos investicijas, kad produktas būtų gražus, dosnus, tvarkingas, patvarus ir tvirtas. Su savo ekologišką ir patogią produkto kokybę, greitą logistiką ir intymų garantinį aptarnavimą, bendrovė eksportavo produktus į visą šalį ir eksportavo į daugiau nei 30 šalių, tokių kaip Pietryčių Azija, Europa ir Amerika. . Liu Guangjie, generalinis direktorius bendrovės, ir visi darbuotojai sveikina žmones iš visų gyvenimo ir verslo aljansų lankymo mūsų įmonę ir tegul jūsų kūdikis pradėti sveiką augimo kelionę iš čia!

Rodyti daugiau

žINIOS

Individualus tramplinas gimnastikai, specialiai skirtas vaikams

Tramplinas yra įrankis, dažnai naudojamas gimnastikos treniruotėse. Esamą trampliną paprastai sudaro du lentų korpusai, du lentų korpusai yra sujungti viename gale, o tarp dviejų lentų kūnų išdėstyta spyruoklė.

2021-03-18 Rodyti daugiau

Geros kainos ir kokybės backflip pagalbinis buteliukas struktūra ir taikymas

Geros kainos ir kokybės pagalbinis „ backflip “buteliukas priklauso papildomos įrangos, skirtos sporto treniruotėms, techninei sričiai ir apima fiksuotą bazinę plokštelę, elastingą traukos diržą, fiksuotą koloną, judanti vertikali plokštė, jungiamasis įtaisas, jungiamasis traukimo diržas

2021-12-24 Rodyti daugiau

Medinių skliautų dėžutės paskirtis

Medinė skliauto dėžė iš pradžių buvo naudojama gimnastikos treniruotėse. Jis gali būti naudojamas riedėjimo, šokinėjimo ir kitų judesių. Jis dažnai naudojamas kaip pommelinių arklių ir skliautinių arklių pagalbinis mokymas. Vis populiaresniuose „ crossfit “treniruotėse jis naudojamas šokinėti. Medinis skliauto dėžutės mokymas pastaraisiais metais tapo labai populiarus fizinio fitneso pramonėje, ir šį įrankį galima pamatyti visur didžiuosiuose fitneso centruose. Šokinėjimo dėžutė gali būti sudaryta iš skirtingų medžiagų (pvz., medinių skliautų dėžutės arba minkštos gumos), nuo 6 iki 36 colių aukščio, taip pat galima pridėti su papildomu disku, kad padidintų aukštį. Kaip rodo pavadinimas, pagrindinis medinių skliautų dėžutės tikslas yra leisti stažuotojams atlikti šokinėjimo pratimus. Žinoma, mes galime padidinti sunkumus "krovimas". Tačiau daugelis draugų nepastebėjo, kad medinė skliauto dėžė taip pat gali turėti dar vieną svarbesnį tikslą, kuris yra sumažinti nusileidimo slėgį po šuolio (mažiau gravitacinio poveikio). Pirmą kartą atšokančių trenerių sąnarių sušvelninimo gebėjimas paprastai yra prastas, todėl, jei pradžioje nuolat šokinėja arba šokinėja iš aukštos vietos, yra tam tikra rizika, kad sąnarių audinio. Atvirkščiai, šokinėjimas ant tinkamo aukščio (pvz., 24 colių ar mažiau) šokinėjimo dėžutės gali sumažinti poslinkį ir lydinčią smūgio jėgą po šuolio į žemę, kuri yra palyginti saugi. Todėl teisingas medinių skliautų dėžutės naudojimas gali palengvinti naujokams įgyti šokinėjimo įgūdžius ir pasiruošti pažangiems mokymams ateityje.

2021-06-07 Rodyti daugiau

Parkour training-trapecijos gaminių montavimo vadovas

„ Parkour “yra reiklus sportas ne tik fiziniam tinkamumui, bet ir „ parkour training“-trapecijos formos produktai. Jei norite patys sukurti ir įdiegti parkour mokymo-trapecijos formos produktus, yra daug klausimų, kuriuos reikia apsvarstyti, nes kiekvienas parkour proceso judėjimas yra didelis įrangos testas.

2021-12-31 Rodyti daugiau

Trys elementai Parkour mokymo ir Parkour mokymo Cilindrų Kompanija iš Kinijos

Hebei Xinoutai mokymo įranga Manufacturing Co, Ltd Yra reguliuojamas vaikų krepšinio stendas, Parkour mokymo cilindrų, pertvaros, sienos laipiojimo rėmo, laipiojimo sienos, mokymo trapecijos ir konkurencingos kvadratinių batuto Manufacurers iš Kinijos. Sveiki atvykę į susisiekti su mumis.

2020-10-15 Rodyti daugiau

Kokie metodai ir tikslai mokyti vaikus vaikščioti jogos pusiausvyros pluoštu

Veikla ant jogos balanso spindulio su ribota apimtimi gali sustiprinti organizmo dvišalį koordinavimą, balanso reakciją ir vizualinę motorinę koordinaciją. Bendradarbiaudama su kitomis veiklomis, tai labai padeda plėtoti fizinę koordinaciją, laisvės jausmą ir pratybų planavimo gebėjimą.

2021-06-15 Rodyti daugiau

Kokie yra reguliuojamo vaikų krepšinio stovo įrengimo žingsniai

Reguliuojamas vaikų krepšinio stendas yra būtina įranga vaikų krepšinio aikštelėms. Įskaitant backboards ir backboard postus, pastatytus abiejų krepšinio aikštelės galų center.

2021-06-21 Rodyti daugiau

Kūno pusės pusiausvyros sijos prasmė vaikų sportui

Kūno pusės pusiausvyros pluošto iššūkiai vaikų rankos parama, kojų sprogstamumas, jų pačių suvokimas apie nežinomą erdvę, treniruoja vaikų didelės koncentracijos gebėjimą, greitą atsaką į pavojų, visapusiškai ugdo drąsą, ištvermė ir stabili psichologinė kokybė, ir moko vaikus „ dinaminės pusiausvyros jausmas “, „ siekti stabilumo judesiuose“. Turi sunkiau suvokti pusiausvyros jausmą.

2021-03-05 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau