O NáS

Hebei Xinoutai Výuka zařízení Manufacturing Co, Ltd se nachází v Yanshan County, Cangzhou City, Provincie Hebei. Jedná se o společnost zabývající se happy gymnastika zařízení, péče o mládež fitness zařízení, vzdělávání v raném dětství softwarové vybavení, vybavení pro rozvoj mládeže, dětské basketbalové regály, zápas rohože, judo rohože , a dalších odborných společností v oblasti výzkumu a vývoje, výroba a prodej výrobků, z nichž všechny splňují požadavky a normy národní tělesné výchovy sylabus. Oddělení společnosti: Člen jednotky Číny hračky a baby produkty sdružení člen jednotky Číny sportovní zboží federace člen jednotky Číny vzdělávací zařízení průmysl asociace společnost prošla: ISO9001 mezinárodní systém řízení kvality certifikace ISO14001 environmentální management systém certifikace ISO45001 pracovní zdraví systém certifikace mnoho let jako vědecký výzkum, vývoj gymnastiky, fitness vybavení, vybavení pro časné vzdělávání software, a v kombinaci s velkým počtem sociálních postupů rozvíjet soubor odborných výukových kurzů. Za účelem dosažení kompletní sadu racionalizovaných programů zábavné výuky, školení, školení a soutěže. Pokud jde o výběr surovin, produkt má více úrovní výběru a výběru. Vnitřní nádrž je vyrobena z polyuretanové houby, materiálu EVA, XPE a vnější povlak na polštář je vyroben z polyvinylchloridové síťované tkaniny. Jeho výkon má vlastnosti tepelné konzervace, tepelné izolace, absorpce zvuku, tlumení nárazů, zpomalovače hoření, dobré větrání, šetrné k pokožce, nevyblednutí atd. Prošel ROHS, EN-71-3 (ftalát), REACH a další evropské a americké mezinárodní certifikační normy. Zelená a šetrná k životnímu prostředí, nezpůsobí alergická zranění, jako jsou vyrážky, když přijde do styku s lidskou kůží. Zavést CNC vysokorychlostní digitální řezací a řezací systém realizovat vícevrstvé trojrozměrné řezání. Šicí stroj přijímá počítač plochý automobilový systém, CNC vzor stroj, počítačové vyšívací stroj, a investice high-tech moderní zařízení, aby se výrobek krásný, velkorysý, elegantní, trvanlivé a pevné. Díky své ekologické a uživatelsky vstřícné kvalitě výrobků, rychlé logistické reakci a intimnímu poprodejnímu servisu společnost vyvážela výrobky do celé země a vyvážela do více než 30 zemí, jako je jihovýchodní Asie, Evropa a Amerika. . Liu Guangjie, generální ředitel společnosti, a všichni zaměstnanci vítají lidi ze všech oblastí života a obchodních aliancí, aby navštívili naši společnost a nechali své dítě začít cestu zdravého růstu odtud!

zobrazit více

NOVINářSTVí

Individuální odrazek pro gymnastiku speciálně určený pro děti

Springboard je nástroj často používaný ve výcviku gymnastiky. Stávající odrazová deska obecně zahrnuje dvě desky, dvě desky jsou na jednom konci propojeny a mezi oběma těly desky je uspořádána pružina.

2021-03-18 zobrazit více

Struktura a aplikace dobré ceny a kvality backflip pomocné nádrže

Dobrej cenový a kvalitní pomocný řemík s backfliptem patří do technické oblasti pomocného vybavení pro cvičení sportu a zahrnuje pevnou základní desku, elastický tažný pásek, pevný sloupec, pohyblivá svislá deska, spojovací zařízení, spojovací tažný pásek

2021-12-24 zobrazit více

Účel dřevěné klenby

Dřevěná klenba byla původně používána v gymnastickém výcviku. Může být použit pro valcování, skákání a jiné pohyby. Často se používá jako pomocný výcvik pro koňské a klenbové koně. V čím dál oblíbenějším tréninku crossfit se používá k cvičení schopností skákání. Výcvik dřevěné klenby se v posledních letech stal velmi populární v tělesné fitness průmyslu a tento nástroj lze vidět všude ve velkých tělesných centrech. Skoková krabice může být složena z různých materiálů (jako je dřevěná klenba nebo měkká kaučuk), v rozmezí od 6 do 36 palců výšky, a také lze přidat s dalším diskem, aby se zvýšila výška. Jak naznačuje název, hlavním cílem dřevěné skříňky je umožnit stážistům provádět výskakové cvičení. Samozřejmě, můžeme zvýšit obtížnost tím, že "skládáme". Mnozí přátelé ale přehlédli, že dřevěná klenba může mít také další důležitější účel, který je snížit tlak přistání po skoku (méně gravitačního dopadu). Schopnost utěšit první odskákání je obecně špatná, takže pokud na začátku stále skáčíte na místě nebo skáčíte z vysokého místa, existuje určité riziko pro kloubové tkáně. Naopak, skákání na skokovou krabici s správnou výškou (např. 24 palců nebo méně) může snížit posunutí a doprovodnou nárazovou sílu po skoku na zem, což je relativně bezpečné. Proto správné použití dřevěné klenby může pro nováčky usnadnit schopnost skákání a připravit se na pokročilý výcvik v budoucnu.

2021-06-07 zobrazit více

Parkour training-instalační příručka pro trapézové výrobky

Parkour je náročný sport, nejen pro fyzickou fitness, ale také pro parkour trénink-trapézové výrobky. Pokud chcete vybudovat a nainstalovat parkour training-trapézové výrobky sami, existuje mnoho otázek, které musíte zvážit, protože každý pohyb v procesu parkour je velký test pro zařízení.

2021-12-31 zobrazit více

Tři prvky parkour školení a Parkour Training-Cylinder Company z Číny

Hebei Xinoutai Výuka zařízení Manufacturing Co, Ltd Je nastavitelný dětský basketbalový stojan, Parkour Training-válec, přepážka, stěna prolézačka, horolezecká stěna, školení-lichoběžníkové a konkurenční náměstí trampolína Manufacurers z Číny. Vítáme nás, kontaktujte nás.

2020-10-15 zobrazit více

Jaké jsou metody a cíle výcviku dětí na chodbu jógy rovnováhy

Činnosti na balení jogy s omezeným dosahem mohou posílit dvoustrannou koordinaci, reakci na rovnováhu a vizuální motorickou koordinaci. Spolupracující s jinými činnostmi je velmi nápomocná k rozvoji fyzické koordinace, smysl pro svobodu a schopnosti plánování cvičení.

2021-06-15 zobrazit více

Jaké jsou instalační kroky pro nastavitelný dětský basketbalový stánek

Nastavitelný dětský basketbalový stánek je základním zařízením pro dětské basketbalové hřiště. Včetně backboardových a backboardových stavů postavených uprostřed obou konců basketbalového hřiště.

2021-06-21 zobrazit více

Význam bočního rozvahového paprsku pro dětské sporty

Body side balance beam challenges children's arm support, leg explosiveness, their own grasp of unknown space, trains children's high concentration ability, quick response to danger, comprehensively cultivates courage, vytrvalost a stabilní psychologická kvalita a trénuje děti "pocit dynamické rovnováhy" "hledat stabilitu v pohybu" Má složitější pochopení pocitu rovnováhy.

2021-03-05 zobrazit více

zobrazit více